Pėsčiųjų ir dviračių viadukas per T.Narbuto gatvę Vilniuje
Lietuvos Metų gaminys, 2019 metai
Magistralinio kelio A5 Kaunas-Marijampolė-Suvalkai ruožo nuo 35,40 iki 45,15 km rekonstravimo projektas
Lietuvos metų gaminys, 2018 metai
Grigiškių transporto mazgo rekonstrukcijos projektas III etapas
Lietuvos metų gaminys, 2018 metai
Pakeliamo tilto per Danės upę pilies gatvėje, Klaipėdoje, rekonstrukcijos projektas
Lietuvos metų gaminys, 2016 metai
Kairių aplinkkelio projektas
Lietuvos metų gaminys, 2014 metai

Karjera

„Kelprojekto” darbuotojus vienija troškimas keisti rytojų, kurti ateities miestus ir geresnę gyvenimo kokybę jų gyventojams.

Mūsų stiprybė – protingi ir talentingi žmonės, drąsiai prisiimantys atsakomybę ir siekiantys savo indėliu pranokti užsakovų lūkesčius.

 

 

Šiuo metu siūlome darbą kvalifikuotiems specialistams

Praktikos pasiūlymai

Jūsų pateiktų duomenų įsipareigojame neatskleisti jokiems tretiems asmenims bei naudoti tik su įdarbinimu mūsų įmonių grupėje susijusiais tikslais.

 

Mūsų vertybės – mūsų veiklos pagrindas. Jos apibrėžia mūsų santykius su klientais, akcininkais, darbuotojais, verslo partneriais, bendruomenėmis, aplinka, kurioje dirbame, bei visa visuomene.

 

Profesionalumas

Kvalifikuota darbuotojų komanda, ilgametė dideliuose objektuose įgyta patirtis, naujausios informacijos įsisavinimas ir dalinimasis, modernių technologijų naudojimas užtikrina aukščiausios kokybės rezultatą. Siekiame nuolatos tobulėti ir gauti teigiamus rezultatus.

 

Kūrybiškumas

Esame novatoriški, dinamiški ir pasiryžę išnaudoti visas savo galimybes. Savo veiklą grindžiame ne vien standartiniais sprendimais, o ieškome naujų, efektyviausių sprendimų.

Sąžiningumas

Sąžiningas ir pagarbus požiūris į save, įmonę, klientus bei lojalumas bendriems tikslams.

 

 

 

 

Atsakingumas

Vykdydami savo veiklą, jaučiame atsakomybę visuomenei ir jos grupėms, kurias gali paveikti mūsų sprendimai, taip pat - savo darbuotojams, klientams ir organizacijoms, su kuriomis bendradarbiaujame.