Pėsčiųjų ir dviračių viadukas per T.Narbuto gatvę Vilniuje
Lietuvos Metų gaminys, 2019 metai
Magistralinio kelio A5 Kaunas-Marijampolė-Suvalkai ruožo nuo 35,40 iki 45,15 km rekonstravimo projektas
Lietuvos metų gaminys, 2018 metai
Grigiškių transporto mazgo rekonstrukcijos projektas III etapas
Lietuvos metų gaminys, 2018 metai
Pakeliamo tilto per Danės upę pilies gatvėje, Klaipėdoje, rekonstrukcijos projektas
Lietuvos metų gaminys, 2016 metai
Kairių aplinkkelio projektas
Lietuvos metų gaminys, 2014 metai

"Kelprojektas“ rengs Liepojos oro uosto rekonstrukcijos projektą

Didžiausia Lietuvos kelių, tiltų, geležinkelių bei uostų tyrinėjimų ir projektavimo įmonė „Kelprojektas" rengs tarptautinio Liepojos oro uosto Latvijoje rekonstrukcijos projektą. Filialą Latvijoje praėjusiais metais įkūrusiai „Kelprojektas" šis, kartu su latvių įmone „Celuprojekts" laimėtas beveik 400 tūkst. litų vertės užsakymas, jau antrasis kaimyninėje šalyje. „Kelprojektas" atstovų teigimu, sėkmė konkursuose Latvijoje įrodo, kad įmonė yra pasiruošusi plėtrai į kaimynines rinkas.

„Viena iš pagrindinių plėtros Latvijoje strategijų – dalyvavimas konkursuose, kuriuose galime parodyti savo daugiau nei pusės amžiaus patirtį ir kompetencijas, konkuruoti su vietinėmis transporto infrastruktūros projektavimo įmonėmis. Neseniai atėję į Latvijos rinką, jau įgavome pagreitį, šis laimėjimas yra puikus to įrodymas", – sakė Algimantas Medžiaušis, UAB „Kelprojektas" generalinis direktorius.

Europos Sąjungos finansuojamo tarptautinio Liepojos oro uosto rekonstrukcijos projekto tikslas – išplėsti infrastruktūrą, kuri užtikrintų ilgalaikį oro transporto srautą ir sąlygas reguliariems vietiniams šalies ir tarptautiniams skrydžiams.

„Kelprojektas" specialistų rengiamas techninis projektas apims orlaivių pakilimo takų rekonstrukciją, manevravimo riedėjimo takų rekonstrukciją ir pratęsimą, oro uosto drenažo sistemos atstatymą ir apšvietimo sistemos sukūrimą, perono ir orlaivių stovėjimo aikštelės rekonstrukciją. Projektą planuojama baigti iki 2013 m. pabaigos.

7 km nuo kurortinio Liepojos miesto esantis Liepojos oro uostas, yra vienas iš trijų pagrindinių Latvijos oro uostų. Paskutiniai rekonstrukcijos darbai jame buvo atlikti 2000-aisias m., atnaujinant keleivių terminalą.

„Kaimynams latviams šio oro uosto rekonstrukcija yra itin svarbi, tobulinant miesto įvaizdį, siekiant užtikrinti didėjantį turistų skaičių bei plečiant jo infrastruktūrą. Esu tikras, kad mūsų specialistų darbas prisidės prie sėkmingo šio trečio pagal dydį Latvijoje miesto plėtros. Pasitikėjimas yra abipusis, todėl mums ir patikėtas tokios strateginės reikšmės objektas", – teigė „Kelprojektas" atstovas Latvijoje Arūnas Daugėla.